Archive for February, 2013

CZAREK i POLANNA.

Sunday, February 10th, 2013

Czarek zagra dzisiaj na koncercie w Studio Agnieszki Osieckiej w Trojce.  “Piosenki skomponowane do wierszy Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego i Kazimierza Przerwy-Tetmajera zaśpiewają przyjaciele muzyka: Anna Maria Jopek, Dorota Miśkiewicz i Grzegorz Turnau. Koncert odbędzie się w niedzielę, 10 lutego 2013 o godz. 20.05 w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej. Wydarzenie będzie transmitowane na antenie Trójki. Utwory, które usłyszymy w Trójce składają się na dwunastą autorską płytę Krzysztofa Herdzina “Jesteś światłem” (premiera – 12 lutego).

POLANNA

A już 23 marca Czarek zagra w Zakopanem  z Anną Marią Jopek na trasie POLANNA.

WYWIAD Z CZARKIEM W JAZZPRESS- ciąg dalszy…

Monday, February 4th, 2013

. polish

W lutowym wydaniu JAZZPRESS druga czesc wywiadu z Czarkiem. Przypominamy, ze pierwsza część ukazała się w numerze grudniowym.

“Numer firmuje muzyk, który od dłuższego czasu gości na  łamach Jazzpress. W pełni zasłużenie. Z Adamem Bałdychem rozmawiali – osobno – dwaj  dziennikarze: Rafał Garszczyński i Sławek Orwat. Z Oleś Brothers & Theo Jörgensmann Trio rozmawiamy o trasie koncertowej Transgression Tour, zaś z Arturem Dutkiewiczem o tym, co u niego słychać u progu nowego roku. Relacjonujemy koncerty Yasmin Levy, Oleś Brothers & Theo Jörgensmann Trio, Extra Ball 2, czyli Śmietana – Olejniczak Quartet i Ulf Wakenius & AMC Trio, a także przebieg wernisażu Jazz DO IT.”

Zapraszamy do lektury!