Singer Jazz Festival 2020

By admin on May 30th, 2021

XVII edycja Festiwalu Warszawa Singera. W ramach tego festiwalu odbył się koncert Włodka Pawlika Trio. Koncert został nagrany 24 sierpnia 2020 podczas otwarcia Singer Jazz Festival w Synagodze im. Nożyków w Warszawie. Dnia 30 maja 2021 można go zobaczyć online w relacji na FB.

Mistrzowie Polskiego Jazzu vol. 3 – Cezary Konrad

By admin on May 24th, 2021

Felieton jest częścią projektu PolishJAZZ: Mistrzowie Polskiego Jazzu – 100 audycji w RadioJAZZ.FM, realizowanego przez Fundację Popularyzacji Muzyki Jazzowej EuroJAZZ. Audycje Rafała Garszczyńskiego poświęcone Mistrzom Polskiego Jazzu będą emitowane od poniedziałku do piątku o godz. 14.45 w RadioJAZZ.FM. Link: www.radiojazz.fm/player


Audycje Mistrzowie Polskiego Jazzu: Cezary Konrad będą emitowane w dniach 17.05-21.05.2021

Soundela 2021

By admin on May 24th, 2021

W lipcu zapraszamy wszystkich zainteresowanych na warsztaty z Mistrzem. Tym razem w ramach Lubawskich Warsztatów Muzycznych 2021. Zajęcia odbywać się będą w wersji stacjonarnej w terminie 20-21 lipca. Zapisy do grup warsztatowych od 1 czerwca 2021. Szczegółowe informacje na stronie pod adresem: https://soundela.pl 
Wykładowcy to:
Jacek Królik- gitara
Ania Szarmach- wokal
Kasia Dereń- wokal
Robert Kubiszyn- gitara basowa|
Tomasz Kałwak -instrumenty klawiszowe
Bartek Łęczycki -harmonijka ustna
CEZARY KONRAD- PERKUSJA

ANKIETA JAZZ FORUM

By admin on January 29th, 2021

Ze strony Jazz Forum:

“Od prawie czterech dziesięcioleci redakcja JAZZ FORUM przeprowadza co roku ankietę czytelników Jazz Top na najlepszych muzyków minionych 12 miesięcy. Tym razem, po upływie trzech lat, rok 2020 podsumowujemy głosami krytyków.
Zaprosiliśmy do udziału w niej szerokie spektrum osób profesjonalnie i hobbystycznie związanych z muzyką jazzową, nie tylko współpracowników naszego czasopisma – aktywnie działających dziennikarzy różnych mediów, autorów audycji radiowych, blogerów etc. Otrzymali oni do wypełnienia ankietę z prośbą o podanie trzech faworytów w każdej z 35 różnych kategorii (miejsce pierwsze liczyliśmy jako 3 punkty, drugie – 2, trzecie – 1 punkt).
TUTAJ podajemy skrócone wyniki najnowszej ankiety, pełne zestawienie wraz z punktacją (co najmniej 5 punktów w każdej kategorii) publikujemy w papierowym wydaniu JAZZ FORUM 1-2/2021.”
Cezary Konrad zajął drugie miejsce w obu kategoriach:

PERKUSJA
1.
Michał Miśkiewicz
2. CEZARY KONRAD
3. Marcin Rak

INSTRUMENTY PERKUSYJNE
1. Jose Torres
2. CEZARY KONRAD
3. Hubert Zemler

OGŁOSZENIE.

By admin on January 24th, 2021

Ogłoszenie:
“Moi Drodzy,
Chciałbym oficjalnie ogłosić gotowość i chęć do dzielenia się z Wami wiedzą i wieloletnim doświadczeniem w grze na perkusji i w szerokim pojmowaniu muzyki.W przeszłości często zmuszony byłem odmawiać zainteresowanym lekcji indywidualnych ze względu na zajętość koncertową.Obecna sytuacja daje więcej możliwości czasowych na spotkania indywidualne,oczywiście z utrzymaniem reżimu sanitarnego :) zainteresowanych  proszę o kontakt mailowy: cezarykonrad@gmail.com “

Kozłowski Cover System.

By admin on January 24th, 2021

Podziękowania dla Kozłowski Cover System za pokrowiec na talerze perkusyjne dla Mistrza.
“Pokrowce Rzeszów & Pracownia krawiecka w Rzeszowie – Kozłowski Cover System – jesteśmy rodzinną firmą, która dopiero wchodzi na rynek, jednakże mamy już niemałe doświadczenie w zakresie produkcji pokrowców na różne instrumenty muzyczne (w tym o nietypowych rozmiarach), pokrowców na sprzęt i urządzenia specjalistyczne np. statywy, mikrofony, kolumny, sceniczne akcesoria oświetleniowe i inne urządzenia elektroniczne typowe i nietypowe.”

Cezary Konrad w Jassmine

By admin on October 18th, 2020

16 października w nowym klubie jazzowym w Warszawie wystąpiło trio Marka Napiórkowskiego. Dzięki uprzejmości Agnieszki i Piotra Cichackich, prezentujemy kilka zdjęć z tego koncertu. Agnieszko, Piotrze- dziękujemy!

Classics Meets Jazz z Cezarym Konradem.

By admin on October 3rd, 2020

Tak napisała dzisiaj Małgorzata Zalewska: “Jestem zaszczycona mogąc gościć w naszej grupie „Classics Meets Jazz”, muzyka który od 1992 roku wygrywa w kategorii
„Najlepszy perkusista w Polsce” w rankingu JAZZ FORUM Doskonały muzyk i drogi przyjaciel – Cezary Konrad- perkusista, kompozytor, aranżer, absolwent Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie.
„Classics Meets Jazz” to projekt dofinansowany przez Narodowe Centrum Kultury w ramach programu „Kultura w sieci”,”

Anna Serafińska Chopin Trio.

By admin on August 8th, 2020

“Dziś o 19.00 zapraszamy na wyjątkowy koncert LIVE z niespotykanym instrumentarium. Klasyczne utwory Chopina zostaną zagrane na jazzowo! Będą to nowocześnie zagrane i zaśpiewane utwory w unikalnej aranżacji na głos, fortepian i perkusję. Przed Państwem Anna Serafińska w towarzystwie znakomitych muzyków: Rafała Stępnia na fortepianie i Cezarego Konrada na perkusji. Gorąco zapraszamy na transmisję LIVE!”

DZISIAJ 

CK w Vertigo.

By admin on July 4th, 2020

Po dłuższej przerwie koncertowej, Cezary Konrad zagrał w piątek 3 lipca 2020 z KonKubiNapem we Wrocławskim Vertigo.

Na razie tylko “zajawka” (z telefonu!) naszego ulubionego fotografa. Lech Basel – dziękujemy.